אימון NLP ילדים

ילד רגיש שמגיב בקיצוניות לכל אירוע… ילדה שלא מצליחה ליצור קשרים חברתיים…ילד שיש לו קשיים בלימודים וחושב שכולם יכולים ורק הוא לא…

כשלילד שלכם יש קושי, כשהוא מסתגר ולא שמח, כשהוא לא מאמין ביכולות שלו ואולי כבר הפסיק בכלל לנסות, אתם כואבים ומרגישים שצריך ללכת מסביבו “על ביצים”. אתם רוצים שיהיה לו טוב אבל לא תמיד יודעים מה באמת יעזור לו.

באימון NLP אנחנו עובדים באופן ממוקד ויעיל בדיוק על הדברים האלו ומצליחים, בתוך זמן קצר, לחזק את הילד ולבנות לו חוסן פנימי, לתת לו כלים להתמודד עם כל מה שהוא פוגש סביבו בבית, בגן או בבית הספר, להעלות את תחושת ההערכה שיש לו כלפי עצמו ובעיקר להחזיר לו את האמונה שהוא מסוגל, את הרצון והמוטיבציה לעשות וגם את… החיוך.

 

הורים לילדים שאיתם עבדתי מספרים לי שבעקבות התהליך הילדים שלהם:

  • יותר בטוחים בעצמם וכבר לא מגיבים בחוסר שליטה, באימפולסיביות ומתוך סערת רגשות
  • כבר לא שופטים את עצמו לחומרה על כל טעות קטנה או על כל דבר שלא הצליח
  • מתמודדים יותר טוב עם תסכולים וכישלונות וכבר אפשר להגיד להם “לא” ולדעת שהם לא יתמוטטו ויגיבו בפרופורציה
  • התפנו רגשית ללימודים ולמשחק עם האחים במקום לבזבז את כל האנרגיה על מאבקי כח אינסופיים

וגם שהם, ההורים עצמם, יותר נינוחים ורגועים עכשיו בהורות שלהם ושבגלל שכל האווירה במשפחה השתנתה גם יתר האחים הרוויחו המון מהתהליך.

למי מיועד התהליך?

התהליך מתאים לילדים החל מגיל חמש (גן חובה) ועד לגיל 12. במקרים מיוחדים, ניתן לטפל גם בילדים צעירים יותר, בנוכחות האם.

האימון מתאים במיוחד לטיפול בילדים בעלי הערכה עצמית נמוכה, ביטחון עצמי ירוד, חרדות ופחדים, קשיים חברתיים, קשיים בתוך המערך המשפחתי, קשיי הסתגלות למסגרות, בעיות במערכות יחסים, מחלות ואלרגיות וגם קשיים לימודיים הנובעים מבעיות רגשיות, וקשיים רגשיים הנובעים מלקויות למידה, קשב וריכוז ועוד.

בשל העובדה שהילדים עדיין צומחים, מתפתחים ומשתנים, הכלים אימוניים, ובפרט NLP ודמיון מודרך, מתאימים במיוחד לעבודה איתם ולרוב השינוי אצלם יהיה עמוק יותר ומהיר יותר מאשר בעבודה עם קהל מבוגר.

על התהליך

התהליך הינו קצר יחסית (כ-10 מפגשים) והוא מותאם באופן אישי ושונה מילד לילד. המפגשים מתנהלים באופן מאוד חוויתי ומהנה בעזרת שלל אביזרים כמו קצף, צבעים, צבעי גואש, דפים ענקיים, בצק, בובות, פלסטלינה, פנסים, בלונים, תחפושות, משחקי קופסא ייעודיים, ספרים ועוד ועוד שעוזרים לילדים להתחבר לאינטראקציה ולהתגייס כל כולם לקידום התהליך.

כל תהליך מתחיל בפגישה שלי אתכם ההורים, שבו אנו מבררים ומאבחנים את הסימפטומים ואת הקושי שחווה הילד/ה. לאחר מכן, אנו יוצאים לדרך בעבודה פרטנית שלי ביחד עם הילד כשלכל אורך התהליך אני שומרת אתכם על קשר טלפוני רציף ומידי פעם, לפי הצורך, מתקיימות עוד פגישות בינינו.

הנסיון שלי בעבודה עם ילדים

משהתחלתי לעסוק באימון נוכחתי שוב ושוב עד כמה החיים שלנו כבוגרים מושפעים ואף נקבעים על סמך אירועים, אמונות ומסרים שספגנו בילדות. בהמשך לכך החלטתי להתמחות באימון ילדים ואני רואה בכך את השליחות שלי – לפגוש ילדים בשלב בו הדברים עדיין ניתנים לשינוי בקלות, ולצייד אותם בגישה, בכוחות וכלים שיתנו להם נקודת פתיחה טובה יותר לכל החיים.

יש לי ניסיון רב בלווי ילדים ונוער במסגרות שונות הן כמנחת תלמידים והורים במסגרת המרכז לדיאלוג אחר, הן בסדנאות שונות שהעברתי במסגרות מגוונות הן כמאמנת אישית NLP לילדים ונוער והן כאמא ל-4 ילדים שמלמדים אותי כל יום את השיעורים הגדולים ביותר…

הילד שלכם חוה קושי? ביחד אנחנו יכולים לעזור לו אז התקשרו עכשיו ודברו איתי 050-5508220

אהבת? יכול לעזור למישהו? אפשר לשתף!

פייסבוק
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל
טלגרם
סקייפ