החזון של גלית זמל

"דור העתיד הוא דור של אנשים קטנים וחכמים חדי מחשבה וזריזים"

אני מאמינה ביכולות ובכישורים של הילדים, שבעזרתם הם יכולים לחלום ולהגיע לאן שירצו.

במרכז של גלית, הצוות שלי ואני מעצימות את הילדים.

אנחנו לא מתקנות אותם, מכיוון שהילדים שלנו לא מקולקלים. אנחנו משייפות את הכישורים האישיים שלהם וגורמות להם לצאת לאור ולבהוק ולנצנץ כמו יהלום.
בתוך הקליפה החיצונית של כל ילד מסתתרת נפש, כל נפש היא עולם ומלואו.

הניסיון שצברתי מוכיח כל פעם מחדש שחלק מהכישורים והיכולות של הילדים אינם ממומשים, הן מסיבות חברתיות או אישיות וגם מהשאיפה שלהם לשלמות.
ייתכן שנאמרו להם דברים בעבר שפגעו בדימוי העצמי שלהם ולחוסר אמונה ביכולות שלהם, ייתכן שחוו דחייה חברתית או לא מצאו את עצמם במערך המשפחתי.

הם חשופים ללחצים חברתיים, למדיה המציגה מצגי שווא של יופי על ידי תמונות מפולטרות.

אני מאמינה בכל ליבי שכל ילד וילדה כל נער ונערה יכולים וראוים לחוות את חייהם בצורה המיטבית ביותר עבורם, כשהם מאמינים בעצמם ומודעים לחוזקות ולכישורים שלהם.

השיטה שלי מציעה כלים עדכניים וחדשניים למיצוי הפוטנציאל האישי והשגת המטרות האישיות של כל ילד וכל מתבגר. כלים ותהליכים שיעזרו לו היום ויתמכו בהתפתחותו כבוגר עצמאי ומוכשר, שמוכן להתמודדות עתידיות באתגרים האישיים ובתחום הלימודי, החברתי והרגשי ואף בשירות הצבאי ובשוק העבודה העתידי.

בשיטה שפיתחתי משולבים תהליכים רבים מתחום הקואצי'נג, הפסיכולוגיה החיובית, עולם הגישור ה – NLP ועוד, השיטה מותאמת לעולמם של הילדים והמתבגרים ובעזרתה הם יגלו את עצמם, את היכולות והרצונות שלהם וכן ידעו להגדיר את המטרות שלהם ולפעול באפקטיביות להשגתן.