לקוחות ממליצים

סנן לפי קטגוריה

על גלית שמעתי מהרבה אנשים אבל לקח לי יותר משנה לפנות אליה.

גם כי לא לגמרי האמנתי לכל הפרגונים האלה – אולי גלית עזרה לילדים שלהם אבל הילד שלי מיוחד מידי ?

גם כי שנינו (הילד ואני) כבר היינו מאוד עייפים מתהליכי טיפול וחיזוק אחרים בשלוש שנים האחרונות.

גם כי חשבתי ש-אן.אל.פי זה נהדר אבל לא בטול שזה מתאים לילדים.

ובעיקר כי הייתי בטוחה שבגלל שלבן שלי קשה להתחבר ולהיפתח ולא שווה להתחיל תהליך חדש.

אז טעיתי. לגבי כל אלה.

קודם כל הבן שלי התחבר כמעט מידי גם לגלית עצמה וגם לקבוצת ילדים שהוא לא הכיר לפני. הוא לא הרגיש "מטופל" לרגע, מבחינתו זה היה מפגש חברתי נעים עם משחקים חכמים ומעניינים. הבן שלי שרוב הזמן שוכח המון פתאום זכר נהדר מתי כל מפגש וגם זכר לצאת בזמן ללא שום תזכורת שלי. בשביל ילד עם בעיות קשב קשות זה הישג רציני ומבחינתי אלה הסימנים כמה עבודה של גלית הייתה חשובה עבור הבן שלי.

כאשר "קורונה" השפיע גם על ההכנסות שלנו והיינו צריכים לקבל החלטות על כמות החוגים של כולנו, הבן שלי אמר שמבחינתו הוא מוכן לוותר על כל החוגים שהוא אוהב רק לא לוותר על הקבוצה של גלית. מדהים, לא?

בשביל גלית זה הרבה מעבר לעבודה. תרשו לעצמכם לא להיות ציניים לכמה דקות – עבודה עם ילדים, עזרה ונתינת כלים תומכים ומצילים זו לגמרי שליחות של גלית. היא חיה ונושמת את זה. היא מחויבת לזה עד הסוף, בלי פשרות, בלי שום זיוף או התנסות. היא מתכוננת לכל מפגש כאילו זה מפגש ראשון שלה.

מאוד לא פשוט להיות ילד ב-2020 וילד רגיש ועוד עם בעיות חברתיות פי כמה קשה יותר. אנחנו ההורים עם כל הרצון הטוב לא תמיד יכולים לעזור להם. העזרה הטובה ביותר היא לאפשר לאנשי מקצוע מסורים כמו גלית לעלות להם את ערכה עצמית, לתת כלים שמאפשרים להם לשפר את היחסים בכיתה, להאמין ביכולות שלהם ולדעת שהם מסוגלים להביא את עצמם לשינוי.

לדעתי, חיי החברה טובים חשובים לילדים יותר מכל הישג בספורט או הישגים בבית ספר. כי כשהם מוצפים רגשית הם לא פנויים לכלום. ויש לזה גם מחיר שכל המשפחה משלמת יחד איתם. אני ממליצה בחום לפנות לגלית ולהתייעץ איתה במידה וילדים שלכם חווים קושי חברתי מכל סוג.

 

סימה, אמא של ינאי בן 11
(נס ציונה)

היה מהמם!! אהבתי בעיקר את ההיגיון מאחורי למה לא להשתמש במילים ניסתי ולהשתדל..

שני, אמא ל-2 (6,10)
(ישובי גדרות)

היה מאוד מעניין ומרתק. אהבתי מאוד את ההימנעות ממילים כמו: אנסה ואשתדל, אהבתי את זה שאת שמה דגש על הכח שיש לנו וההשפעה על הילדים שלנו, על הדיבור איתם, על הזרימה עם מה שהם אוהבים ועושה להם טוב, מציאת נקודות החוזק, פרגון והעצמה. תודה רבה

ליאורה, אמא ל-2 (8,10)
(מזכרת בתיה)

הרצאה ממוקדת ומעניינת
תודה רבה !

שיר, אמא ל-3 (2,6,10)
(מושב בית חנן)

היה מקסים תודה לך. את מעבירה את הסדנה בדרך שמאפשרת לכולם להתחבר, ופתחת לי דלת לעולם הnlp. הרבה מהכלים שהצעת ייבחנו אצלי בבית!

רוית, אמא ל-4 (16,14,12,8)
(מושב בית חנן)

תודה רבה לך על ההרצאה המושקעת..כבר בערב הורגשה ההשפעה בשיח ביני לבין ביתי המתבגרת

גל, אמא ל-4 (15,17,19, 11)
(גדרה)

א ל ו פ ה היה מעניין ומפרה כמו כוללללל שיחה איתך ✨תבורכי ותצליחי יקרה.

רינת, אמא ל-3 (14,16,18)
( חולון)

אלופה ומקסימה שאת גלית ! נוגעת בלב של המסובבים אותך ומביאה אור בכל מקום אליו את נכנסת

יפית, אמא ל-2 (4,6)
( נס ציונה)

היי גלית, נהניתי מאוד מההרצאה אתמול. תמיד טוב לחדד ולזקק את השפה הרצויה מול הילדים ובכלל. בשבילי, הדבר המשמעותי היה המשפטים שנכון לומר. אהבתי את הדוגמאות למצבים מסויימים והרחבת הראייה על מצב סבוך.

שירן, אמא ל-3 (5,13,18)
(בת ים)

תודה רבה על הרצאה מעניינת ומשכילה .
למדתי המון דברים שלו הייתי שומעת אותה כאשר ילדי היו קטנים הייתי מישמת אותם ויתכן והדברים היו נראים אחרת .
היום יש נכדים ואוכל להדריך את ילדי ולעזר ב-"NLP כשפת אם".

רינה, סבתא ל-4 נכדים
( תל אביב)

היי גלית! תודה רבה על ההרצאה, יצאתי עם המון מוטיבציה והשראה, את מדהימה

יונית, אמא ל-2 (10,8)
( באר יעקב)

היי גלית היה מעולה אתמול מאוד נהננו ,הרבה ידע שהעברת ולי באופן אישי הדוגמאות עזרו מאוד להטמיע את הדברים .
בטוחה שהדברים עוד ישקעו ויהדהדו בהמשך נתת לי המון חומר למחשבה ותוך כדי כבר חשבתי איך אני מיישמת בבית שלנו .תודה ❤

אירית, אמא ל-3 (5,10,8)
(פתח תקווה)

"היי גלית, ההרצאה אתמול הייתה מאוד מעניינת ובעיקר עניינית. רואים שאת אוהבת ומחוברת עד עמקי נשמתך לתחום שבו את עוסקת, בין היתר, למחייתך (מה טוב יותר מאשר "אומנותו פרנסתו" – זכית). לקחתי המון טיפים מהערב, מקווה שאצליח גם ליישם. יש לי בהחלט עבודה. תודה שהארת את עיניי. אהבתי במיוחד שנתת לערב נופך שיתופי ולא של הרצאה דידקטית. כל אמא שישבה בקהל באה עם מניע אישי הקשור בילד/ים שלה והעובדה שאיפשרת שיח פתוח ופתחת גם את ליבך באשר לתא המשפחתי שלך איפשר לכל אחת גם להוציא לאור באיזשהו אופן את "המכאוב" האישי שלה ונראה לי שכאן הייתה טמונה גדולתו של הערב הזה. באתי – הקשבתי – שיתפתי – הורגעתי…. אפשר לחזור הבייתה עם חיוך. ישר כוח "

שלי, אמא ל-4 (19,17,15,8)
(ישובי גדרות)

ראשית מגיע לך תודה על הרצאה מענינת מועילה עם המון תובנות. רואים ומרגישים שאת חיה את הנושא וכך העברת לנו. מה שאהבתי שאת נתת דוגמאות מהבית ולא דיקלמת מאיזה ספר וזה היה משכנע ומענין מאוד.
בקיצור את נפלאה

מרים, סבתא ל-8
(נס ציונה)

גלית יקרה ומיוחדת , ההרצאה היתה מעולה בגובה העיניים ופתחה צוהר לעולם הנלפ ״והקסם ״ בעיקר בפשטות הגישה קיבלנו כלים ובעיקר ״האירה ״את התודעה שלנו לדברים שאנו לא תמיד עירניים ובטח בשגרות היומיות ובמציאות הדינמית , את כריזמתית נעימה מלאה בידע ובכלים ועם המון רצון לתת , מאחלת לך להמשיך להפיץ את כל הטוב זה .להמשך הצלחות ❤❤❤

איילה, אמא ל-3 (12,10,6)
( רמת גן)

גלית המקסימה,
הגעתי להרצאה אחרי מספר הרצאות, הדרכות וחיפוש במדיה, אחר הדרך שתוביל אותנו בגידול ילדינו.
אנחנו רוצים להובילם טוב. לדעת להגיב נכון.. וכל ערוץ זרק אותנו לכיוון שונה שלא ממש התחבר אלינו.
בהרצאתך, חיברת ודאגת לכוון אותנו לחזור לאינטואיציה שלנו (הספקנו לשכוח אותה )
לראות את החיובי בכל סיטואציה אצל ילדינו ובחיינו…
ובעיקר להבין שילדים הם לא רובוטים! וגם אנחנו כהורים לא ! ומה שמתאים לאחד אינו מתאים לשני..

מאמצים חזק את המשפט אל תעשה את מה שאתה טוב בו.. תעשה את מה שעושה לך טוב!!!

תודה רבה! בטוחה שנפגש בקרוב מאוד❤

עינת, אמא לבת 6
( נס ציונה)

גלית היקרה,

חייבת לתת המלצה חמה עלייך.

הגענו אלייך דרך המלצה, בתקופה קשה שהייתה לנו בבית בכלל ובפרט עם הבן 8 שלנו ולא טעינו.

בהתחלה היו לנו חששות אבל את הצלחת לעשות תהליך של שינוי בבננו!!

בכל מפגש, צעד קטן אך משמעותי, הליווי שלך תוך כדי והעצות הקטנות שעשו פלאים..

אין ספק שהרגשנו שאת ניגשת לעבודה ותומכת בנו ובו ועוזרת לנטרל את הקשיים.

הגענו בגלל הרבה דברים שביחד יצרו לנו קושי מול הילד: מלחמות בבית, הצקות לאחים, עקשנות קשה, ואת גלית, עזרת לנו לראות

את הטוב שבילד שלנו בחזרה,,

והוא בעצמו חזר להאמין ביכולות שלו ובמה הוא מסוגל!

אז תודה לך על כל ה"קסמים" שעשית לו, ותודה על המענה המיידי לכל קושי, גם לא בזמן פגישה איתנו.

בהמון הערכה אמא של י

רינת, אמא של י בן 8, בת ים
(חולון)

הסדנא העצימה וחיזקה אותו המון יש שיפור אדיר בבית ..בבית הספר ובחיי החברה … מחכים ומצפים לסדנא הקרובה תודה רבה על הכל אוהבת ומעריכה ♥️

יפעת
(ראשון לציון)

הילד שלי נהנה להגיע ולא רצה להפסיד אף מפגש. אני מפרגנת על האוירה המאוד נעימה ששרתה במפגשים, אוירה מאוד חמה ולא רשמית ולא כי זה היה בבית, אלא כי כך הרגיש שפשוט נעים להם, בטוח ומאוד מחבק. פשוט מלבב וכיף

רינת
(ראשון לציון)
המון תודה גלית על הליווי הצמוד, המקצועיות, הזמינות והגמישות המחשבתית לגבי אופן התהליך!
סיגל
(חולון)

היה מאד משמעותי ותורם

שירן
(בת ים)

גלית תודה רבה על ההשקעה, על הלמידה, יצירתיות והמון אהבה.

לאורך כל הדרך ניכרת האהבה שלך לילדים ולמקצוע, היכולות והדרך לשינוי והצלחה ❤️❤️

תודה על הכל תמשיכי לדאוג לילדינו ??

לילך
(תל אביב)

הייתי חייבת לשתף אותך כי מאז הסדנא אצלך הוא פשוט התקדם בצורה אדירה. עזבי לימודים, חברתית… זה ילד אחר. יש לך חלק מאוד משמעותי בהתקדמות הזאת… בזכות זה שהוא מתגבר על הקשיים החברתיים שלו, הראש שלו פנוי ללימודים והוא מצליח. את לא מבינה כמה זה חשוב ומבורך מה שאת עושה, באמת…

דנה
(מזכרת בתיה)

הגענו לסדנה של גלית מלאי חששות וספקות אך

כבר במפגש הראשון נוכחנו לדעת שהגענו למקום הנכון.

הילדה התמלאה באושר ושמחה ורק חכתה למפגש הבא.

המפגשים העצימו אותה , היא התחילה לפרוח מבחינה חברתית והבטחון העצמי השתפר פלאים.

ממפגש למפגש ראינו את ההתפתחות האישית והצפייה להגיע למפגשים.

גלית את מקסימה ומהממת

מודים לך מאד על ההקשבה והיחס האישי!!!!

דורית
(ראשון לציון)

בתי השתתפה בסדנת יהלום אצל גלית. גלית הנחתה את הקבוצה במקצועיות תוך כדי משחק, אינטרקציות חברתיות והעצמה של חברי הקבוצה. הסדנה בהנחייתה של גלית מאוד תומכת ומעשירה בכלים מעשיים ואפשרה לבתי להיות מי שהיא בדגש על היכולות הגבוהות שלה ובנוסף אפשרה לה לגלות יכולות חדשות ודרכי פעולה במצבים שונים. גלית ליוותה אותנו באופן צמוד, בזמינות תוך גמישות מחשבתית לאורך התהליך כולו. ברצוני לומר תודה גלית על ההשקעה, ההכלה, הלמידה והאכפתיות אוהבים"

הילה
(ראשון לציון)

הי גלית יקרה, אני רוצה להודות לך על התהליך שהבן שלי עובר אצלך בקבוצת יהלום בשנה האחרונה ועל היותך דמות משמעותית בחייו. מהשיחה הראשונה שלנו היית קשובה והיה לך חשוב לקבל את כל הפרטים על בני וחשבת כיצד ניתן לקדם אותו. הוא התחבר אליך מהרגע הראשון ומחכה למפגשים בכל שבוע. בזכותך הוא התקדם, קיבל ביטחון וחיזק את תחושת המסוגלות. רגע מרגש היה לבני כאשר הוא קיבל את חולצת המדריך ועזר לך בקבוצות של הקטנים. אני רוצה גם להודות לך על הליווי המקצועי, ההדרכה, הזמינות והסבלנות לכל שאלה. גם בתקופה זו שכולנו בבית לא שכחת אותו ודאגת שהתהליך ימשיך גם מרחוק ואני חייבת לציין שלמרות המרחק ואילוצי המסך, המפגשים מאוד עוזרים ותורמים לו. הוא משתף פעולה ולא שוכח אף מפגש. אנחנו ובני זכינו שהכרנו אותך. אוהבים ומעריכים!

נועה
(נס ציונה)

גלית אהובה, כבר מחזור שני של יהלומים מלוטשים איתך, ליווית אותנו דרך ארוכה, מפרה, והכי חשוב מהנה, ביום הכי עמוס בשבוע (שני חוגים לפני המפגש איתך) והבן שלי לא רצה לפספס אף לא מפגש אחד. את הפכת להיות חברה, כזו שמדברת בגובה העיניים אל הילדים. נתת במה, נתת חיבוק, היית קשובה והכי חשוב, יצאנו ממך עם "שק" מלא בכל טוב להמשך. אני מרגישה את הבגרות של הבן שלי יותר ויותר. אני מרגישה יותר ויותר את ההבדל בין השנה שעברה לשנה הנוכחית. לא יודעת אם פחות מציקים/מעליבים, אני כן יודעת שיש פחות תלונות על הצקות, פחות נעלב, פחות לוקח ללב? גם איתנו ההורים, יש יותר בגרות, פחות ויכוחים ושיתוף פעולה של שני הצדדים. את יהלום בעצמך וברור לי שדרכינו לא נפרדות. אני כבר רואה איך ה-"זאטוט" סוחב אותי אלייך, להיות מדריך ועוזר בקבוצת היהלום הבאה. אוהבים אותך וזכינו בך!

נורית
(תל אביב)

הגענו לגלית לפני מספר חודשים אחרי שניסינו כל מיני אופציות שלא הצליחו והיינו סקפטיבים לגבי התהליך. כבר בפגישה הראשונה גלית הכניסה בנו איזשהו רוגע שהכל יהיה בסדר . הבן שלי הולך לפגישות בשמחה וברצון , השינוי בו ניכר גם בפני צוות בית הספר וגם בפנינו . הילד מחייך יותר הילד נפתח יותר ומבלה יותר עם חברים. גלית תמיד זמינה לשאלות ,לקיטורים שלי ולהזלת הדמעות שלי .אחרי כל שיחה איתה כשהיא מסדרת לי את הדברים בראש אני מבינה שהשד לא נורא כמו שהוא בדמיונות שלי וכי באמת העתיד ורוד יותר. הדבר היחידי שמצטערת עליו …. שלא הכרנו את גלית לפני , ממליצה מאד על התהליך ,לא יאמן איזה שינוי זה עושה לילדים

נוגה
(רמת גן)

לגלית היקרה,

בסיום תקופה כה מאתגרת, מלאה בספקות וחששות, אנו רוצים להודות לך מכל הלב, על שהצלחת, במיומנות מדהימה, לקחת אותנו למקומות קסומים,

ידעת לנווט בסופות חזקות וידעת להראות לנו את הדרך לחוף מבטחים.

תמשיכי להיות תמיד קשובה לאנשים ומאחלים לך עוד הרבה שנים טובות של עשיה!

חני

גלית היקרה,

ברצוני להביע את הערכתי לסדרת הטיפולים במסגרת NLP שעבר בננו דניאל. דניאל הגיע לקליניקה עם מגוון של פחדים וחרדות, דבר שהשפיע עליו בתחום החברתי ובתחום הרגשי. הקליניקה , אליה הוא חיכה להגיע מידי שבוע ,שימשה עבורו מקום מוגן וחוויתי ובעזרתה הוא נפתח ושיתף בחששות שלו. דרך שיחות, משחק ויצירה דניאל הביע את עצמו ואף קיבל כלים להתמודדות. בנוסף, הזמינות שלך עבורנו והעצות שקיבלנו ליוו אותנו גם בתום הטיפול ועזרו לנו להמשיך עם דניאל את התהליך עד לכדי פריצת דרך משמעותית.

שירה
(מזכרת בתיה)

אהבת? יכול לעזור למישהו? אפשר לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב skype
סקייפ