שיטת יהלו"מ – להתחזק , לשנות, להצליח ©

מה זה?

השיטה פותחה ע"י גלית זמל, מנטורית לילדים ומתבגרים, לאחר אלפי שעות של נסיון בהנחייה פרטנית וקבוצתית עם קהל זה.
זוהי שיטה אינטגרטיבית מבוססת NLP, ומשלבת גם כלים מעולמות ההתפתחות האישית כולל אימון אישי, מיינדפולנס, פסיכולגיה חיובית, האימון האישי, הגישור, CBT ועוד, לפיתוח מיומנויות ליבה ולהצלחתם של ילדים ובני נוער. כמו כן, השיטה נותנת מענה וכלים לקהלים של הורים וצוותי חינוך להצלחה שלהם בטיפוח עצמם כחונכים של דור העתיד.
השיטה מבוססת על האמונה בפוטנציאל האדיר הטמון בכל אדם וברצון להביא פוטנציאל זה (שלעיתים נסתר) לידי ביטוי ברמה גבוהה ולהצליח.

למה יהלו"מ?

היהלום נכרה מעומק האדמה והפוטנציאל שלו אינו נראה בשלב זה במלואו. על מנת להחליט איך ללטש אותו, על מנת להביא את הפוטנציאל המלא שלו לידי ביטוי, נדרשת מחשבה רבה.

כך גם בני האדם. לכולם יש פוטנציאל גדול וגם פוטנציאל זה בדרך כלל לא ממושמש במלואו. מטרת השיטה הינה להכיר ביכולות הייחודיות של כל אדם ולהחליט כיצד להביא אותם לידי ביטוי בצורה מלאה.

ראשי תיבות של המילה היהלו"מ בשיטתה של גלית:

י – יכולות

לכל אחד יש יכולות וכישורים רבים – חלקם גלויים וחלקם נסתרים. בתהליכים שונים, המשתתפים נחשפים לאיכויות הרבות שלהם ומתחברים אליהם. באמצעותם הם מביאים את עצמם לידי ביטוי בצורה מיטבית ומתגברים על קשיים שנקרים בדרך.

ה – הרגלים

במפגשים המשתתפים יאמצו הרגלים מועילים בכל תחום. בשיטה ייחודית המשתתפים יתחברו למוטיבציה פנימית לשנוי הרגלים ושמירה עליהם לזמן ארוך.

ל – למידה

הלמידה הינה חלק חשוב מההתפתחות שלנו.בסדנאות המשתתפים לומדים כלים אפקטיביים העוזרים לניהול אישי מיטבי,

ויסות רגשי –

מסוגלות –

פיתוח תחושת מסוגלות וביצוע של כמעט כל מטרה או משימה שתידרש מהם.