סדנאות

אופציה נוספת ללווי אישי או עסקי היא סדנת לווי במסגרת הקבוצתית. סדנה זו מבוססת על אותן פורמולות מנצחות שיצרתי, בקבוצות קטנות של 5-10 משתתפים.

יתרונות הקבוצה:

  • תמיכה הדדית לאורך כל התהליך (המצאות באינטראקציה מתמדת עם אנשים הנמצאים בשלב שבו אתם נמצאים), לקבוצה יש כוח תמיכה רב ביותר.
  • הפרייה הדדית – ניתן לקבל רעיונות ופתרונות מחברי הקבוצה וגם לעזור לחברי הקבוצה האחרים באתגרים הנקרים בדרכם.
  • היכרות עם אנשים שונים בעלי מטרה דומה לשלכם
  • קשרים שנוצרים ונשארים לאורך זמן ארוך
  • פוטנציאל לשיתופי פעולה עתידיים.
  • עלות נמוכה יותר בכ-25% מהנחייה אישית/אימון אישי/עסקי רגיל.

כל שנה נפתחות סדנאות לאימון אישי להעצמה אישית והורית, סדנת הורים וסדנאות מנהיגות לילדים. ניתן להצטרף לכל אחת מהקבוצות, בהתאם לנושא הרצוי. תינתן הנחה של 10% הנרשמים בהרשמה מוקדמת עד לחודש לפני פתיחת הסדנה.

הסדנאות הבאות הצפויות להיפתח הן:

סדנת יהלו”ם – להתפתחות אישית ולהתמודדות עם סיטואציות חברתיות. סדנת הדגל לילדים. מיועדת לילדים בכיתות א-ה בקבוצות גיל נפרדות. בסדנה הילדים יעברו תהליך של העצמה אישית וחיזוק חוזקות ויקבלו כלים לניהול רגשי, שיפור היכולות החברתיות והתמודדות בסיטואציות מורכבות. הסדנה עשירה במשחקים, סימולציות, עבודה אישית וקבוצתית ומומלצת לכל הילדים בגילאים אלו. מעוניינים להעשיר את ארגז הכלים האישי והחברתי של ילדכם? לפרטים נוספים לחצו על הלינק: 

https://galitzemel.co.il/lp/lp419/

קבוצות יהלו”ם – תכנית לילדים בגילאים 5-10 שמתקשים “לנצוץ” את היכולות שלהם, בבית או בחברה. זוהי תכנית שנתית המיועדת לילדים שקשה להם מבחינה רגשית או חברתית, העבודה בקבוצות קטנות (עד 5 ילדים בקבוצה) לפי קבוצות גיל. בכל מפגש נתייחס לפן הרגשי והחברתי, המפגשים יכללו שיתופים והצעות לפתרון וכן פעילויות סביב נושא המפגש. הילדים יקבלו כלים מתקדמים להתמודדות עם הצפות רגשיות ועם התמודדויות חברתיות. מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה: 

https://galitzemel.co.il/lp/i-diamond/

סדנת הורות בשפת ה – NLP. סדנה בה נלמד את הנחות היסוד העיקריות של הגישה המעצימה, איך לתקשר עם ילדינו בצורה יעילה, תומכת ומחזקת וליצור בית רגוע, מכיל ומאפשר. 5 מפגשים בני 3 שעות. 

לפרטים על הסדנה הקרובה צרו קשר: 054-9808220. הקדימו להירשם! מס’ המקומות מוגבל!

סדנת מנהיגות לילדים “מנהיגים עתיד” שיתוף פעולה ייחודי עם המרכז לדיאלוג אחר www.ornagilat.co.il. פיתוח כישורי מנהיגות, הקניית שפה וכלים מתקדמים ועדכניים, שיסייעו בהתפתחות אישית וחברתית, יכולת להתמודד עם משימות ומצבים חברתיים וגם הובלת אחרים. זוהי תכנית אינטגרטיבית חדשנית המשלבת מיומנויות מעולם הגישור, האימון האישי, שפת ה-NLP (שפת המצוינות האישית) והגישה החיובית. הסדנה לפי קבוצות גיל. עד 12 ילדים בקבוצה. מספר המקומות מוגבל! לפרטים נוספים פנו אלי בטלפון 054-9808220

מפגשי שולחן עגול עם הורים – מפגש חד פעמי בן שעתיים, בשעות הבוקר, באווירה אינטימית. כל מפגש יוקדש לנושא אחר ויכלול חומרם עדכניים, שיתוף ופתרון בעיות שעולות וכן טכניקת NLP ליצירת שינוי אצל המשתתפים. עד 6 הורים כל מפגש. למפגש הבא: עקבו אחרי הפרסומים בפייסבוק שלי..

ניתן להירשם דרך “צור קשר” או בשיחת טלפון אלי.