מועדון יהלו”ם

כל הילדים הם כמו יהלומים. לכל אחד מהם יש אוסף תכונות, כישורים ואיכויות בשילוב ייחודי. כשאני רואה ילד – אני רואה פוטנציאל אדיר גלום. כמו היהלומים, גם אנחנו צריכים ליטוש והברקה על מנת להביא את הפוטנציאל שלו ולנצנץ אל העולם.

ובכל זאת, לא כל הילדים מצליחים להביא את עצמם לידי ביטוי באופן מלא, מסיבות שונות, ואני רוצה להציע להם להצטרף למועדון ייחודי, מועדון יהלו”ם (ראשי תיבות של: יכולות, הרגלים, למידה, ויסות רגשי ומסוגלות), לקבל כלים מתקדמים ולהתחיל להצליח בכל תחום!!

הילדים ילמדו כלים חדשניים מעולם ה – NLP, האימון האישי, הפסיכולוגיה החיובית, CBT, מיינדפולנס, גישור, דמיון מודרך ועוד, יתחברו לעצמם וליכולות שלהם ויפתחו מסוגלות להישגים בכל תחום שירצו.

כל התוכניות מועברות בצורה סדנאית חווייתית עם משחקים והפעלות המותאמות לגילם הצעיר של הילדים. במסגרת הרצון להעצים את הילדים, להמשיך להטמיע את הנלמד ולשמור על הקשר לקבוצה, לאחר 16 מפגשים הילדים יכולים להגיע כמדריכים לקבוצות החדשות.

בתחום האישי:

  • חיבור ליכולות האישיות, העצמה, אמונה בעצמי, פיתוח תחושת מסוגלות.
  • כלים ניהוליים: הגדרת מטרות, ניהול אישי, ניהול זמן, פיתוח משמעת עצמית ומוטיבציה.
  • ניהול רגשות: הכרות עם הרגשות הדומיננטיים וניהולם.
  • פיתוח כריזמה אישית ויכולת להשפיע על הסביבה.

בתחום החברתי:

  • יצירת קשרים חברתיים איכותיים: איך אני בוחר את החברים שנכונים לי? איך ליצור קשרים חדשים? איך לשמור על קשר?
  • ניהול קונפליקטים  – איך לשמור על החברות למרות אי הסכמות שמתעוררות.
  • הצטרפות לקבוצה ואיך להיות חלק מקבוצה תוך שמירה על הייחודיות שלי.
  • שיתופי פעולה ועבודת צוות.
  • מנהיגות והובלה חברתית: איך להפוך למנהיג חיובי של קבוצה ומוביל דעה.

כיום מוצעות מספר מסלולים במסגרת המועדון:
1. סדנת יהלו”ם – להתפתחות אישית ולהתמודדות עם סיטואציות חברתיות. סדנת הדגל לילדים. מיועדת לילדים בכיתות ב-ה בקבוצות גיל נפרדות. בסדנה הילדים יעברו תהליך של העצמה אישית וחיזוק חוזקות ויקבלו כלים לניהול רגשי, שיפור היכולות החברתיות והתמודדות בסיטואציות מורכבות. הסדנה עשירה במשחקים, סימולציות, עבודה אישית וקבוצתית ומומלצת לכל הילדים בגילאים אלו. זוהי סדנהה  בת 10 מפגשים, אינטנסיבית ועשירה בתכנים בתחומים אלו. הקבוצות נפתחות בדרך כלל בחודשי הקיץ.

מעוניינים להעשיר את ארגז הכלים האישי והחברתי של ילדכם? לפרטים נוספים לחצו על הלינק: https://galitzemel.co.il/lp/lp419/

2. קבוצות יהלו”ם – תכנית לילדים שמתקשים “לנצוץ” את היכולות שלהם, בבית או בחברה. זוהי תכנית שנתית המיועדת לילדים שקשה להם מבחינה חברתית (בודדים, ביישנים או מאוד דומיננטיים), רגשית (הצפות רגשיות, התפרצויות זעם, פחדים וכו’), אישית – חסרי ביטחון או לא מאמינים בעצמם. קבוצות קטנות ואינטימיות – עד 5 ילדים בקבוצה. לפי קבוצות גיל. בכל מפגש נתייחס לפן הרגשי והחברתי, המפגשים יכללו שיתופים והצעות לפתרון וכן פעילויות סביב נושא המפגש. הילדים יקבלו כלים מתקדמים להתמודדות עם הצפות רגשיות ועם התמודדויות חברתיות. מספר המקומות מוגבל. הקבוצות מתקיימות במהלך כל השנה. ניתן להצטרף בכל שלב של השנה, על בסיס מקום פנוי. מתאימה לילדים בכיתות ב-ה בקבוצות גיל נפרדות. 

לפרטים נוספים על הקבוצות: https://galitzemel.co.il/lp/i-diamond/

3. סדנת טעימה מועדון יהלום: 5 מפגשים, מתאימה לילדים, ובה מעבר להעצמה, נלמד את מודל אפר”ת המלא שהוא מודל חובה ללמידה ויישום עבור כל אדם. המודל יועבר עם נגיעות מתחום ה-NLP. הסדנה מועברת באונליין כסיפור מרתק: מועדון יהלו”ם בעקבות האוצר האבוד. נכון להיום הסדנה ניתנת במהדורה מיוחדת חינם – תרומתי הצנועה לתקופת משבר הקורונה.
לפרטים נוספים: http://coronatime.galitzemel.co.il/coronatime