לקוחות מספרים על התהליך שעברו בהנחייתי

מצורפים מבחר משובים שקבלתי, במהלך השנים, מלקוחותיי היקרים, עם סיום התהליך. על מנת לשמור על צנעת הפרט, כל המכתבים מפורסמים בעילום שם תוך ציון גיל ומקום מגורים בלבד.

“מאמנת אישית יקרה שלי, עברתי איתך כברת דרך לא קלה. התחלתי את האימון איתך כשהייתי במקומות של חרדות, בלבול וסודות ובעיקר ביקורת עצמית גדולה מאוד. את מיד זיהית את הקושי והושטת יד לעזרה. באותו הרגע הבנתי שהתהליך אינו חד צדדי ושקיבלתי מאמנת אישית מתנה, שמוכנה להיות איתי, לא משנה מה…אני מרגישה שהטוטאליות שלך כמאמנת להיות איתי ובחוויה שלי, נתנה לי את הביטחון לאבד שליטה בטיולי התודעה. החיבורים והשאלות המכוונות הובילו למקומות הזויים אך ללא ספק גאוניים, ועל כך אני אומרת תודה!. היום אני נמצאת במקומות כל כך שונים מאשר בהתחלה. היום אני מתנהלת בהנאה ושמחה בעולם לעומת חוסר ביטחון שהיה מנת חלקי בעבר. אני משתדלת להאמין ולהכיל את עצמי וכמובן את המציאות שבחיי. אני רוצה להגיד לך תודה מקרב לב שעודך שם בשבילי ושהינך עוזרת לי להתקדם ולהגיע את מטרותיי! אני מוקירה אותך על האהבה והנתינה האין סופית, על הסבלנות והאמונה בי. על מי שאת, אישה ומאמנת אישית שבטוחה ומאמינה בגדולה שלה ושל המתאמנת שלה. את אישה עוצמתית וחמה. החוזק והביטחון שלך בהחלט תרמו לתהליך האימון להיות בעבורי מאפשרת, בטוחה ומעצימה. המון, המון תודה לך! באהבה ובהערכה רבה”  ג. 27, מזכרת בתיה

“גלית, בזכותך המסע שלי להצלחה כבר החל ובעזרת כל הכלים שהקנית לי והתיק שציידת אותי בו, אני בטוחה שהמסע גם יהיה מהנה ורווי חוויות. אז, תודה ענקית מכל הלב”. ר. 25, ראשון לציון.

“אני רוצה להודות על המסע המשותף, זה שהתחיל בשיחת טלפון קצרה, בבוקר עמוס , ביום שהתחיל רע מבחינתי,  אני עושה כמה דברים במקביל, מתקשרת להתלבט איתך אם יש טעם לתאם פגישת ייעוץ ומספרת לך בנקודות את ראשי הפרקים של הדילמות והקשיים שאני עומדת בפניהם- בעיקר הקושי לשמור על אווירה נעימה בין בני הבית וריבים שמתלקחים והופכים אותנו מקרובים לאויבים .
ראיתי אותך בפייסבוק אני אפילו לא זוכרת איך הגעתי אלייך בהתחלה אבל היתה לי תחושה שמשהו באנרגיה שלך נעים לי, החלטתי לתת צ׳אנס,  כי אני מותשת. סדרת מפגשים קצרה, מה יכול להיות? שאלתי את עצמי.
ואת, בלי להיבהל ממני, מהפחדים שלי שהצליחו לבלוע אותי בהקשבה  וברגישות גדולה כיילת ביחד איתי את המצפן שלי.
אני קיבלתי החלטה לקחת אחריות, להתחיל בליישם את מה שהבנו. רק יומיים שלושה עברו ושיחות שפעם היו מתלקחות למריבה, מנותבות אחרת, לביחד, להבנה.
סיטואציות משפחתיות שרציתי לברוח מהן, הפכו עוטפות, נעימות עבורי.
ואני מרגישה את זה הולך וממלא את כל תחומי החיים שלי, מדביק אותם בטיפות של הקסם הזה והופס חזרתי לנשום… וזה מרגיש נפלא. את אינטילגנטית ורגישה ומטפלת מיוחדת. תודה!”  ר. 22. יבנה.

“גלית יקרה,  לפני 5 חודשים הגעתי אלייך לייעוץ עסקי, לאחר דחיות רבות עם עצמי, של “אין לי פנאי לכך…”, “במה זה כבר יועיל לי…”, “אולי אתקשר בשבוע הבא או בשבוע שלאחר הבא….” ולמזלי הרב, הפגישה הראשונית התקיימה סוף סוף כפגישת ניסיון שהובילה למפגשים אינטנסיביים שהיו אפקטיביים, פוריים, מעצימים ומחזקים מאוד. קצרה היריעה מלהכיל את השינוי העצום שהתחולל בי כמנהלת עסק עצמאית לכל דבר מאז שנפגשנו לראשונה. שכן כבר בפגישה זו,  נתת לי כלים יעילים להתמודדות עם מצבים, כיוונת בכישורייך הרבים לפעולות שכלל לא חשבתי עליהן ולתהליכי התייעלות שנראו לי “מאתגרים מדי”. במהלך החודשים הללו גיבשנו חזון, אסטרטגיה שיווקית, ומהלכים מורכבים בצעד אחר צעד, ממפגש למפגש ובהתרגשות גדולה מימשנו יעד ועוד יעד. גלית יקרה, בזכותך עליתי על דרך המלך והעסק שלי כיום הינו מוביל בתחומו!!! כיום, גם כשהעסק שלי צומח במהירות גדולה, אני נעזרת בך בלווי עסקי שוטף ואנו ממשיכות לצעוד יחד. תודה רבה לך אשה יקרה על הכל, על המסירות הגדולה, הליווי המקצועי והמרתק, התמיכה מכל הלב (גם ברגעים שלא האמנתי…), על הלימוד, הראייה הרחבה, היצירתיות, האמונה והעוצמה שבך. אני זכיתי בך, אני זכיתי בעסק מוצלח!”.      מ.44.נס ציונה.

“גלית יקרה,
10 שנים תמימות של הכרות. ושיחת טלפון בשעת בוקר מוקדמת לסגירת מעגל.
10 שנים זו תקופה. אנשים משנים ומשתנים מתקרבים ומתרחקים.
ומי כמוך יודעת אילו תהפוכות עברתי.
אך לכל רגע שלי מצאת עצה טובה. ולכל תקופת ידעת להתאים את עצמך ולהעניק הקשבה והבנה. גם כשאחרים הניפו ידם בביטול ראיתי “למעבר” לקחת את הלימון והפכת אותו ללימונדה….
שם אז בקיץ בגינה זיהית מסוגלות ואני החזרתי ביכולות….
גם ברגעים שהיה לי מאוד קשה ידעתי שבשבילך זה זמני…והמשכת להאמין. והדבקת אותי בדבקות מטרותיי.
עברנו יחד את התואר הראשון ואת הלידה של בת הזקונים שלך. ואת הפרידה הראשונה שלי ואת שנת ההתמחות שלי ואת היציאה שלי לעצמאות. להבשלה וההתבגרות.
ותמיד הייתה לך מילה טובה, עצה, במשפט לא יותר. שהאיר את עיני, חידד את המחשבה והאיר לי את הדרך. ורגע לפני שאני סוגרת מעגל…לקחתי ממך עוד טיפ אחד קטן לדרך.
לשבור את השרשרת…
הלוואי ויזכו עוד רבים להנות מהכוונתך ומנעימותך לקבל ממך כל דבר ותאירי לעוד רבים כמוני את הדרך!
באהבה רבה” א.27, נס ציונה.

“עברתי תהליך מובנה לפי הצרכים שלי, תוך עבודה אישית חזקה, התמודדות, מתן פתרונות והצעות ייעול להתקדמות אישית, למדתי לקחת את הדברים בפרופורציה הנכונה, להתעסק עם מה שחשוב, הביטחון העצמי שלי השתפר ושיפרתי את ההרגשה הכללית שלי באופן משמעותי. החזרתי את השליטה בחיי אלי!!.אני נפרדת באהבה, התהליך היה מדוייק וממצה. תודה! אין כמוך!”. ש. 27. בת ים.

“הגעתי אלייך אחרי טראומה קשה שעברתי. אני חייבת לציין שאת התקופה הראשונה לאחריה, מיקדתי בעזרתך למקום חיובי למרות שזה נשמע לא הגיוני אבל בזכותך גלית עברתי את התקופה הקשה והנוראית ויצאתי ממנה מחוזקת ומתמודדת. הסתכלתי אל תוך עצמי ,אל תוך הנפש שלי וראיתי שהצלחתי לעבור את ההתמודדות הקשה בחיי איתך גלית. את נתת לי כלים והדרכה אישית ולאחר התבוננות מעמיקה התחלתי להאמין שאני יכולה להציב לעצמי כל מטרה ויחד איתך לעבור תהליך ולהגשים. המשכתי איתך עם מטרה שונה ועברתי תהליך מדהים שבכנות לא האמנתי שזה יצליח ב-200%. מבחורה שקטה שלא נשמע קולה ,מבחורה “בלתי נראית” לאנשים ובחברה ,מפחד במה ומבחורה “שאין לה דעה” הגשמתי את עצמי תוך ליווי וכלים הגעתי למקום שאני מובילה בקרב החברה שלי, שואלים את דעתי ושאני יכולה לשאת נאום מול אנשים. אני כבר לא בלתי נראית והכי חשוב שאני אסרטיבית שזו הייתה המטרה המדויקת שלי שוב בזכות ההדרכה והכלים. לאחר ההתבוננות נוספת אל תוך עצמי, כמובן שנשארתי עם מוטיבציה והצבתי לעצמי יחד עם גלית מטרה חדשה: לא לפחד יותר ממחטים ומזרקים שהיה לי פחד פיזי ונפשי מילדות. צעד אחר צעד בהגשמת המטרה שלי וכמובן שעם הדרכה וכלים המתאימים הגעתי למצב שהחזקתי מזרק ביד בלי פחד ושום חלחלה. הייתי גאה בעצמי ומפה עולם חדש נפתח לי עולם של מטרות ויעדים ,עולם שלם של אמונה בעצמי . וכדי להמחיש את ההרגשה שלי –אני מדומה לעץ שהשורשים שלו חזקים אלו ההדרכה והכלים שמחזקים אותי ,אני הגזע שצומח בזכותם, והענפים הם אלו המטרות האינסופיות והמתחדשות שלי וכל ענף יניב בסופו את הפרי ופרח שלו. ובנימה אופטימית זו ארצה להודות על חצי שנה של פגישות, שיחות, הדרכות וכלים לחיים. כמובן שאנחנו מתראות לעוד תקופה עם מטרה חדשה . I believe I can fly, I believe I can touch the sky” ש. 26 נס ציונה.